Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)

» » Турнір з настільного тенісу 2024

Турнір з настільного тенісу 2024

3-4 січня 2024 року на базі Вінницького ліцею №20 відбувся одинадцятий традиційний турнір з настільного тенісу на першість міста серед працівників закладів освіти міста. В змаганнях взяли участь 11 команд закладів освіти. Як і минулого року, змагання проходили з благодійною метою, усі кошти зібрані під час турніру були передані на потреби ЗСУ.

Турнір відбувся за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради, міської організації Профспілки працівників освіти і науки, а також адміністрації ліцею №20, яка створила комфортні умови для успішного проведення змагань.

На урочистому відкритті турніру з вітальними словами до спортсменів звернулися директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко , голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей.

Переможців турніру визначали у загальнокомандному, парному та особистому заліках.

Переможцем змагань в командному заліку вдруге стала команда ліцею №12.
Друге місце посіла команда ліцею №35, третє місце – за командою НВК «Школа Аїст».

Серед жінок переможницею змагань вдруге стала Інна Бондар, вчителька фізичної культури Вінницького ліцею №6.

Серед чоловіків, як і минулого року, перемогу виборов Максим Рубанов, керівник гуртка ліцею №12.

В парному розряді переможцями вдруге стала команда ліцею №12.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та грошовими винагородами від організаторів змагань – Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники турніру зібрали майже 17 тис. благодійних внесків на потреби ЗСУ.