Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)

» » Турнір з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

Турнір з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

10 -11 січня 2019 року в приміщенні НВК: загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. – гімназії № 23 відбувся традиційний новорічний турнір з настільного тенісу. Цьогоріч у змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників: команди 11 шкіл та 15 пар тенісистів. Одночасно відбувалися поєдинки на п’яти столах.
На урочистому відкритті турніру з вітальними словами до спортсменів звернулися директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко , голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей, голова обласного відділення НОК України Павло Хникін, депутати Вінницької міської ради Олена і Михайло Лепеї та Олександр Парвадов.

В результаті напружених поєдинків місця в командному заліку розподілились наступним чином:
І місце - школа «АІСТ»
ІІ місце – ЗШ №20
ІІІ місце – НВК: ЗШ-гімназія №23.

В чоловічому заліку переможцем став досвідчений організатор турніру, «господар поля» Анатолій Мариянчук, на другому місті - Іван Костенко, школа «АІСТ». Бронзову нагороду здобув Олег Причишин, школа № 18.
В особистому заліку серед жінок перемогла Лідія Барановська , школа АІСТ , ІІ місце - Анна Голуб, ЗШ № 20 і ІІІ місце - Катерина Боцюра, НВК: ЗШ - гімназія № 30.
В парних змаганнях перемогу здобули представники школи № 31, за яку виступали вчителі Валерій Калина та Ігор Стадник. ІІ місце - виграла команда школи № 18 , ІІІ місце – ЗШ №3.
Призери змагань в усіх видах заліку отримали дипломи та цінні подарунки від організаторів турніру.