![]() |
|
Категорія: Досвід
|
Роз’яснюємо, що на підставі ст. 494 КЗпП України, ст. 22 Закону України „Про професійній спілки, їх права та гарантії діяльності” районна (міська) організація профспілки, профкомітет закладу освіти повинні отримати за три місяці до звільнення працівників в зв’язку з ліквідацією (реорганізацією) закладу освіти відповідну інформацію від роботодавця (відділу освіти, дирекції школи), розглянути на засіданні президії ради, профкому школи і прийняти відповідне рішення щодо надання або ненадання згоди на ліквідацію(реорганізацію) закладу освіти. Рада (міськком), профком закладу освіти має право вносити пропозиції органам державної влади, місцевого самоврядування, роботодавцям про перенесення термінів, тимчасове припинення або скасування заходів, пов’язаних з вивільненням працівників, які є обов’язковими для розгляду.
|
|
Категорія: Правовий захист
|
ПОСТАНОВА IХ пленуму Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки від 31 жовтня 2013 року Про виконання Угоди між Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та комітетом обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на 2011-2015 роки та Угоду на 2013-2015 роки Пленум обласної організації Профспілки постановляє: 1. Інформації Директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюка І.Д. та голови обкому Профспілки працівників освіти і науки Пугачова С.Г. з даного питання, взяти до відому. 2. Проект Угоди між Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та комітетом обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на 2013-2015 рр. схвалити. ..... |
|
![]() |
|
Категорія: Огляди і конкурси
|
![]() Гостей зустріли: міський голова Василь Грушко, який звернувся до присутніх з вітальним словом та перший заступник міського голови, секретар міської ради, куратор освітньої галузі Петро Дреженков. |
|
Категорія: Досвід
|
![]() |
|
Категорія: Правовий захист
|
![]() Двадцяти п’ятьом молодим спеціалістам в урочистій обстановці головою районної організації профспілки Подзігуном М.С . було вручено профспілкові квитки, а начальник відділу освіти Помацький О.Ф. вручив їм трудові книжки. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Основні напрямки діяльності організації є сприяння процесам європейської інтеграції України, розширення знань про країни Європейського Союзу, громадського суспільства, популяризація спорту та здорового способу життя, сприяння розвитку рукопашного бою і східних видів єдиноборств на території Липовецького району, участь у змаганнях, навчально-тренувальних зборах, семінарах. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Власне школа в селі Кустівцях існує ще з 1894 року, а 100 літній ювілей святкує саме приміщення школи. Охайна на вигляд, міцна, умебльована по-сучасному будова не скидається на столітню. Новими світлими вікнами дивиться на стежку, по якій біжить дітвора, з’їжджаються випускники на зустріч. А з’їхалось їх чимало. Сільський клуб, розрахований на 200 місць, не зумів всіх умістити. Ті, кому не вистачило місця, стоячи у фойє, уважно вслухались в кожне сказане слово на сцені. |
|
Категорія: Вітання
|