![]() Шановні колеги! Наближається Першотравень - свято всіх людей, праці, День солідарності трудящих, свято миру і весни. Профспілки надають йому особливого значення, адже боротьба за права та інтереси працівників різних галузей за-лишаються актуальною завжди. Молода українська держава переживає нині найскладніший період своєї історії. Воєнні дії на сході країни вносять корективи у наше життя, але в жодному разі держава не повинна забувати, що людина праці - головна фігура в забез-печенні стабільності і розвитку економічної ситуації в країні. Це стосується не лише виробничих, а й невиробничих галузей, зокрема - нашої, освітянської. Адже без освіти не було б жодної іншої галузі. 1 Травня - день суперечливий, цю дату всіляко намагаються політизувати і позбавити її первісного значення. Але які б політичні сили не претендували на це свято як «своє», не слід забувати: за будь-якого політичного ладу саме праця (від мануфактурної до високотехнологічної) лежить в основі усіх досягнень і всіх матеріальних і нема-теріальних благ. А тому саме профспілки - організації, які об'єднують людей певних професій, несуть прапор боротьби за права трудящих. Вітаємо вас, шановні спілчани, з нашим спільним святом! Бажаємо всім, щоб у нашій країні був мир, щоб у кожного була не тільки гідно оплачена, а й улюблена робота, яка приноситиме моральне і матеріальне задоволення. Бажаємо яскравої весни у ваших серцях, радості в кожній сім’ї, нових досягнень і здійснення заповітних мрій! Будьмо разом - це запорука наших досягнень і успіхів! З повагою, Сергій Пугачов, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.
|
|
Категорія: Вітання
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Це почесне звання хору було присвоєно ще в 2007 році за досягнення в розвитку аматорської творчості, відродження й примноження надбань національної культури, художньої спадщини українського народу та високий рівень виконавської майстерності. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Газета народилася в середині 90-х років минулого століття на хвилі протестного руху освітян. Вінничани були активними учасниками акцій протесту, організованих профспілковими лідерами. На хвилі профспілкової боротьби у Вінницького міського комітету Профспілки працівників освіти і науки (його тоді очолював Андрій Рева) виникла ідея створити власну газету. Видавці бачили у новоствореному виданні можливість об’єднатися, отримати об’єктивну інформацію про ситуацію в галузі, захистити свої права, обмінятися досвідом і отримати заряд натхнення. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() СЗШ І-ІІІ ст.с.Бубнівка та СЗШ І-ІІІ ст.с.Гранів . Хто здобуде 1 місце? Перемога дісталася команді СЗШ І-ІІІ ст.с.Гранів. Серед жіночих команд 1 місце здобула команда СЗШ І-ІІІ ст.с.Карбівка. |
|
Категорія: Огляди і конкурси, Новини членських організацій
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: ---
|
![]() Шановні колеги, щиро вітаю вас з світлим святом Воскресіння Христового і бажаю вам здоров’я, радості, щастя, миру в душі і навколо та творчої наснаги. Нехай благословить вас Бог у всіх ваших добрих справах, а любов, турбота, доброта та співчуття завжди будуть Вашими надійними супутниками! З повагою, Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Пугачов С.Г. |
|
Категорія: Вітання
|
![]() |
|
Категорія: Новини
|