![]() Осінь - різнобарвна, розмаїта і особлива для учительства Козятинщини. Восени поміж багатьох свят у календарі є одне, яке вони з нетерпінням чекають – День працівників освіти. В Козятинському районі існує гарна традиція привітання учителів. Відділом освіти на чолі з начальником Аліною Діденко та головою районної профспілкової організації Оленою Старушок для освітян проводиться церемонія вшанування кращих працівників – «Педагогічний тріумф». У цей день в ошатно прибраному залі збирається районна освітянська родина, яку чекають змістовно підібрані, досконало підготовлені концертні номери від гуртківців Позашкільного навчально-виховного центру, привітання з вуст районного керівництва, відзнаки, грамоти та грошові премії. На святковому дійстві, яке залишається у пам’яті кожного педагога назавжди, панує піднесений і радісний настрій, дружня і доброзичлива атмосфера спілкування. Не порушуючи традицій, на початку жовтня цього року освітяни козятинської землі зібралися у актовій залі ЗНВКІ-ІІІ ступенів «Школа-гімназія-дитячий садок» імені В.М. Підгорбунського на розширену нараду-свято, щоб відзначити кращих своїх працівників... |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Щодо відповідного збільшення фінансування освітньої галузі на період карантину та недопущення поширення цього захворювання і якнайшвидшого запровадження цільової державної освітньої субвенції на цю мету. Міністерство освіти і науки України неодноразово зверталося до Міністерства фінансів України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання забезпечення закладів загальної середньої освіти засобами захисту учасників навчального процесу та створення безпечного освітнього середовища. Однак, у зв’язку з тим, що відповідно до ухвалених Кабінетом Міністрів України рішень щодо виділення коштів з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою covid-19 , спричиненою коронавірусом sars-cov-2, та її наслідками, обсяг коштів фонду вичерпався, питання потребує пошуку додаткових шляхів вирішення…. Завантажити: |
|
![]() Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Пугачов
|
|
Категорія: Вітання
|
![]() Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань: про соціально – економічний стан освіти міста, про перспективи розвитку освітньої галузі, особливості роботи закладів освіти під час пандемії, співпрацю міської влади та освітянської профспілки. Запрошені відповіли на численні запитання голів первинних профспілкових організацій. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Голова Вінницькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки Пугачов С. Г. провів презентацію проекту структури облорганізації Профспілки в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи. Окрім цього, на нараді активно обговорювалось питання про зміни в законодавстві тощо. На засіданні президії обласної організації було розглянуто питання щодо відзначення освітян до Дня працівників освіти України, фінансування на санітарно-курортних путівок, стипендіальне забезпечення профактиву серед студентів за кошти обласної організації, виділення профспілкової виплати членам Профспілки. |
|
Категорія: Новини
|