Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (4)
Грудень 2020 (6)
Листопад 2020 (2)
Жовтень 2020 (6)
Вересень 2020 (4)
Отримано відповідь з Парламенту про подальші трудові відносини вчителів-пенсіонерівВід імені президії ЦК Профспілки, засідання якої відбулося 10 лютого 2021 року, було спрямовано звернення до Голів Верховної Ради України та Комітету з питань освіти, науки та інновацій з приводу необхідності відновлення трудових прав педагогічних працівників-пенсіонерів, звужених Законом України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020 № 463-IX щодо переукладення з учителями, директорами та іншими педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти, які отримають пенсію за віком, безстрокових трудових договорів на строкові терміном від 1 до 3 років, що передбачено в його статті 22 та підпунктах 1 та 2 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень...

Завантажити:list-vdpovd-vd-komtetu.pdf [106,41 Kb] (cкачиваний: 12)
Джерело:pon.org.ua
Категорія: Новини

Семінар голів та бухгалтерів членських профорганізацій в режимі ZOOM11 лютого ц.р. відбулася семінар голів та бухгалтерів членських профорганізацій в режимі ZOOM.
Голова облорганізації, Пугачов С.Г. проінформував учасників семінару про проблеми і завдання членських профорганізацій в умовах адміністративно-територіальної реформи, щодо перспектив співпраці з органами місцевого самоврядування, а також повідомив про затвердження змін до Статуту Профспілки працівників освіти і науки Міністерством юстиції України.
З головною темою семінару ознайомила головний бухгалтер облорганізації Пасєка І.В., а саме: «Формування та подача фінансової звітності профспілковими організаціями в органи податкової адміністрації, новації ведення бухгалтерського обліку у профспілкових організаціях з урахуванням змін податкового законодавства».
Категорія: Новини

Нарада голів членських профорганізацій та розширене засідання президії.28 січня ц.р. відбулась нарада голів членських профорганізацій та розширене засідання президії.
На порядку денному розглядались питання про проблеми і завдання членських профорганізацій в умовах реформування місцевого самоврядування та співпрацю з органами місцевого самоврядування, втручання адміністрації в діяльність профспілки - виступив голова облорганізації Пугачов С. Г...
Категорія: Новини

З 1 січня 2021 року зарплати освітян збільшаться на 20%За повідомленням Міністерства освіти і науки України, у Державному бюджеті на 2021 рік освітньому відомству передбачені видатки обсягом 139,5 млрд грн, що на 26,6 млрд грн більше, ніж у 2020 році.

В основному це кошти на збільшення заробітної плати з 1 січня на 20% та з 1 грудня 2021 року – на 8,4%.

«МОН постійно працює в напрямі посилення соціального захисту українських педагогів. Ми підготували законопроєкт щодо соціальних гарантій педагогічним і науково-педагогічним працівникам у разі захворювання на коронавірус. Найближчим часом він буде внесений до Верховної Ради України. Також розроблено проєкт постанови Уряду, яким передбачається збільшити зарплати медичним працівникам закладів освіти на 20%. Із профспілками абсолютно тісна взаємодія та розуміння щодо поступового збільшення коштів на оплату праці», – наголосив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Джерело:pon.org.ua
Категорія: Новини, Оплата праці

Груднева  нарада голів членських профорганізацій та розширене засідання президії.  22 грудня ц.р. відбулась нарада голів членських профорганізацій та розширене засідання президії. Голова облорганізації Профспілки С.Пугачов проінформував про рішення IX з’їзду ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та основні напрямки роботи на наступні роки...
Категорія: Новини

Зустріч з першим заступником Вінницької ОДА На підставі рішення Федерації профспілок України, схвалене постановою від 27.11.2020 № П-28-1 «Про протидію Федерації профспілок України черговому наступу влади на права працівників та профспілок», зосередивши увагу на необхідності солідарної підтримки 4 грудня ц.р. відбулась зустріч з першим заступником Вінницької ОДА Заболотною Н.М. , в якій взяв участь голова облорганізації Профспілки С.Пугачов...
Категорія: Новини

МОН: вимоги Профспілки підтримуютьсяТ.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет підтримує вимоги Профспілки працівників освіти і науки України до Парламенту та Уряду, що стосуються вирішення проблем у освітньої галузі.
Вимоги анонсовано на сайті Профспілки разом з інформацією про те, що 3 грудня 2020 року Профспілка бере солідарну участь у акції протесту ФПУ проти звуження прав та гарантій членів профспілок.
«Ознайомився з вимогами Профспілки працівників освіти і науки України. Як освітянин повністю їх підтримую. Постійно виступаю за дотримання прав педагогів на гідну зарплату та соціальний захист. Розумію, що фінансування освітньої галузі має бути одним із пріоритетів. Економити на освіті не можна», – йдеться у Телеграм-каналі Сергія Шкарлета.

Джерело: pon.org.ua
Категорія: Новини, Оплата праці

Нарада та президія  голів членських профорганізацій в режимі онлайн 4 листопада відбулась нарада та президія голів членських профорганізацій в режимі онлайн. Під час засідання обговорювались шляхи реорганізації організаційної структури Профспілки в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. З даного питання виступив голова облорганізації Профспілки С. Пугачов.
Головний консультант юрслужби обкому Профспілки Т. Гиренко проаналізував законопроект «Про професійну освіту» за № 4207-1 від 26.10.2020, що поданий на розгляд парламенту 23 жовтня 2020 року. Було прийнято рішення щодо направлення звернень до профільного комітету Верховної Ради України та Міністерства освіти і науки України по даному законороекту від членських профорганізацій.
Категорія: Новини

Лист  відповідь Міністерства освіти і науки України.Вінницька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки направило лист до Міністерства освіти і науки України щодо необхідності забезпечення державою захисту педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти у зв’язку з гострою респіраторною хворобою СOVID 19.
Відповідь завантажити:Mnsterstvo-list.pdf [431,88 Kb] (cкачиваний: 33)

Вереснева он-лайн нарада та розширене засідання президії голів районних, міських, вузівських профорганізацій.Напередодні професійного свята Дня працівників освіти 29 вересня відбулась он-лайн нарада та розширене засідання президії голів районних, міських, вузівських профорганізацій.
Голова Вінницькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки Пугачов С. Г. провів презентацію проекту структури облорганізації Профспілки в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи. Окрім цього, на нараді активно обговорювалось питання про зміни в законодавстві тощо.
На засіданні президії обласної організації було розглянуто питання щодо відзначення освітян до Дня працівників освіти України, фінансування на санітарно-курортних путівок, стипендіальне забезпечення профактиву серед студентів за кошти обласної організації, виділення профспілкової виплати членам Профспілки.
Категорія: Новини