![]() Завантажити: |
|
Категорія: Соціально-економічний захист
|
![]() Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо вам, шановні, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів. З повагою Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Пугачов
|
|
Категорія: Вітання
|
![]() Згідно річного плану роботи Вінницької районної організації Профспілки працівників освіти і науки та за програмою проведення Всеукраїнського тижня охорони праці, на базі Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст.. 19 квітня 2016 р. відбувся семінар вперше обраних голів первинних профспілкових організацій загальноосвітніх навчальних закладів Вінницького району. Тема семінару «Проблеми охорони праці в навчальному закладі та шляхи її вирішення» є дуже актуальною. Адже за даними МОП, Україна посідає одне з перших місць в Європі за рівнем травматизму на виробництві. Так, на виробництві щорічно травмується близько 30 тис. людей, з яких приблизно 1,3 тис. – гине, близько 10 тис. – стають інвалідами, а більш 7 тис. людей одержують профзахворювання. |
|
Категорія: Досвід, Новини членських організацій
|
![]() Доброго ранку, моя Батьківщино! Доброго ранку, державо моя! Доброго ранку, моя Україно! Доброго ранку, рідна земля! Доброго, світлого, теплого, сонячного ранку, наша люба освітянська родино!- урочисто і по-родинному тепло вітають ведучі присутніх у залі учителів та учнів загальноосвітніх закладів Жмеринського району на шостому щорічному святі «Обдаровані діти – гордість Жмеринщини». Як це не парадоксально, але саме навесні відзначають Свято Урожаю освітяни району, адже це пора, коли кожен учень, кожен учитель зважує свій реальний ужинок. Учительській громаді Жмеринщини є з чого пишатись: з року в рік вихованці освітніх закладів району, які функціонують виключно у сільській місцевості, радують своїх наставників високими результатами на Всеукраїнських, обласних, районних предметних олімпіадах та творчих конкурсах. Цього року свої перемоги учасники свята присвятили рідній Батьківщині, своїй багатостраждальній квітучій Україні, яка святкує перший серйозний ювілей - 25 років проголошення Незалежності. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Десять років поспіль проходить це свято в Хмільницькому районі «Таланти вітають таланти». Цьогоріч воно особливе, тому що ювілейне. Святкова зала будинку культури зібрала більше 600 глядачів і кожен чекав чогось неймовірного. Святкова програма розтягнулася на 4 години, але ніхто не покинув своїх місць. На творчому звіті наших здобутків були присутні голова районної ради Бонсевич З.Г., голова райдержадміністрації Буткевич В.Є., уповноважений народного депутата України П.В. Юрчишина – Матяш С.П., начальник відділу освіти Жук А.А., голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Шестопал Т.Б., колишній начальник відділу освіти, яка і започаткувала це свято Сашко Т.Я. та інші. Кожний з них мав якийсь подарунок для учасників цього дійства. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() На розгляд президії виносились питання про роботу Хмільницької районної організації Профспілки та структурних ланок з дотримання Статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, посилення виконавської дисципліни, мотиваційних чинників профспілкового членства. |
|
Категорія: Новини
|
![]() В змаганнях взяли участь представники з 23 шкіл району. Відкрив Спартакіаду начальник відділу освіти А.А.Жук та голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Т.Б.Шестопал. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|