![]() Всі ми немало пережили в році, що минає; бурхливих подій позаду стільки, що вистачило б на десятиліття. Але попри всі життєві і політичні катаклізми, наступаючий 2015 рік неодмінно буде роком нових сподівань. Від усього серця бажаю, щоб в сузір”ї майбутнього року Вам найяскравіше світили зорі Щастя, Здоров”я, Удачі та Благополуччя. Хай Вам щастить на добрих і розумних людей. Тепла і радості Вашому дому, рідним і близьким. З повагою Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Пугачов |
|
Категорія: Вітання
|
![]() Працівники галузі освіти вийшли на пікет з вимогою до Уряду не економити на освітянських зарплатах та не вносити зміни до законодавчих актів, якими передбачено істотне звуження багатьох соціальних гарантій для педагогів, викладачів, вихователів, науковців. Педагоги прийшли під гаслами: «Освітянам – гідну зарплату!», «Досить урізань! Освітяни на межі злиднів!», «Від Уряду сюрприз: ціни вгору – зарплата вниз», «Праця педагога заслуговує кращого пошанування у державі». |
|
Категорія: Новини
|
![]() В роботі конференції брали участь 134 делегаів, а також заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Гарбаренко Любов Андріївна, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюк Ігор Дмитрович, голова Федерації профспілок області Паращук Володимир Григорович, народний депутат України Кудлаєнко Сергій Володимирович. |
|
Категорія: Новини
|
![]() нарада – семінар голів профспілкових комітетів закладів освіти м. Вінниці. На нараді розглядались питання, про поточний момент в профспілковому русі, про порядок ведення профспілкової документації та дотримання фінансової дисципліни. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() В роботі конференції взяли участь 183 делегата зі 113 первинних профспілкових організацій, а також Моргунов С.А., в.о. міського голови, секретар Вінницької міської ради, Пугачов С.Г., голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, Рева А.О., заступник міського голови, Буняк В.В., директор Департаменту освіти, Краєвський С.С., голова комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, керівники всіх навчальних закладів міста та області, що входять до складу міської організації Профспілки. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|