![]() Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2020 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії ! За дорученням президії Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Пугачов С. Г.
|
|
Категорія: Вітання
|
![]() Профактив Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки також долучився до акції та вимог щодо недопущення тотальної приватизації державних підприємств зі знищенням робочих місць, проти прийняття нового трудового законодавства без обговорення з профспілками та руйнації існуючої системи соціального захисту, за збереження соціальних стандартів тощо. |
|
Категорія: Новини
|
![]() 5 грудня 2019 року ми побували на екскурсії в с.Клавдієво – Тарасово в майстерні виготовлення новорічних іграшок та відвідали еко – комплекс «Долина страусів» у с. Ясногородка. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Для освіти і профспілки Козятинщини вже стало традицією організовувати подорожі та екскурсії у різні куточки нашої держави. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|