Категорія: Соціально-економічний захист
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
Категорія: Новини членських організацій
|
Категорія: Новини
|
![]() Участь у святі взяли: голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, в. о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов. Гості привітали педагогів області з їхнім професійним святом, висловили слова вдячності за кропітку працю та побажали миру, злагоди, поваги, вдячних учнів та батьків і достойної оплати праці. |
|
Категорія: Новини
|
![]() Дорогі освітяни! Президія Вінницького комітету Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітає Вас з нагоди Дня працівників освіти! Прийміть щирі вітання з професійним святом з Днем працівників освіти! Немає завдання більш благородного , ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і сама необхідна для суспільства - Вчитель. Всім, що становить самі основи цивілізації, людство зобов'язане людям, які непросто володіють знаннями, але можуть донести ці знання до своїх учнів. У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях! |
|
Категорія: Вітання
|
![]() В урочистях з нагоди свята взяли участь та привітали освітян міський голова Вінниці Сергій Моргунов, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник міського голови Галина Якубович, директор Департаменту освіти ВМР Оксана Яценко та голова міського комітету Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Щиро вітаємо Сергія Георгійовича з такою високою нагородою. Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого. Нехай Ваша енергія багаторічного досвіду та невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служить на благо України Указ Президента України |
|
Категорія: Новини
|
![]() До Кропивницького з’їхались делегації студентських профлідерів з різних куточків України. У роботі школи взяла участь і вінницька делегація, яку представили члени Молодіжної ради вінницького обкому Профспілки: Граматович Олена і Комарницький Єлисей (ВДПУ ім.М.Коцюбинського) та Гладка Діана і Гибало Владислав (ВНТУ). |
|
Категорія: Новини членських організацій
|