![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() За результатами конкурсу,який оцінювало високоповажне журі, у номінації "Академічний хоровий колектив змішана вікова категорія" Народна хорова капела Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського здобула 1 МІСЦЕ! Художній керівник-Нінель Сізова Хормейстер-Анна Білозерська Щиро вітаємо наших переможців! Пишаємось! Бажаємо нових звершень і перемог! |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Про роботу виборних органів організаційних ланок Профспілки в умовах прийняття нового Закону України «Про освіту», захист трудових прав працівників навчальних закладів в умовах децентралізації органів державної влади та органів місцевого самоврядування, про мотивацію профспілкового членства інформував голова Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов. |
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини
|
![]() Цьогоріч Міжнародний День Студента у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського розпочали відзначати 15 листопада урочистостями, під час яких було відзначено ректорською відзнакою, грамотами та премією профкому найкращих студентів вишу. З привітальним словом виступив голова Вінницької обласної організації Профспілки Пугачов С.Г., він вручив грамоти обласного комітету Профспілки і премії найкращим студентським профспілковим активістам університету. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Голова міського комітету Профспілки Соловей П. О. детально проаналізував поточний момент в профспілковому русі. Під час наради обговорювались питання соціально-економічного стану освіти міста, порядок ведення профспілкової документації. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Вже стало доброю традицією для освітян Липовеччини проводити екскурсійні поїздки по визначних місцях України. Завдяки Липовецькій РО профспілки , а насамперед ентузіазму її керівника Володимира Кучера освітяни з 2011 року обїхали з екскурсіями більшу частину нашої держави. В лютому 2017 року ми відвідали Закарпаття, 27-29 жовтня мали змогу доторкнутись до духовних святинь Тернопільщини. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() 27 жовтня Некрасівська СЗШ І-ІІІ ст. відзначала свій 155-річний ювілей. Святкового дня у коридорах навчального закладу було презентовано виставки: «Історія школи в світлинах і документах», також творчі роботи теперішніх учнів, можна було ознайомитись зі спортивними звитягами та досягненнями учнів (кубки, медалі, фото), стінними газетами, тощо. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|