Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)

» » Турнір з настільного тенісу 2023

Турнір з настільного тенісу 2023

З 4 по 6 січня 2023 року на базі Вінницького ліцею №23 відбувся традиційний турнір з настільного тенісу на першість міста серед працівників закладів освіти. В змаганнях взяли участь 13 команд та більше 60 учасників. Цьогоріч змагання проходили з благодійною метою, усі кошти зібрані під час турніру підуть на потреби ЗСУ.

Турнір відбувся за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради, міської організації Профспілки працівників освіти і науки, а також адміністрації ліцею №23, яка створила усі умови для успішного проведення змагань.

На урочистому відкритті турніру з вітальними словами до спортсменів звернулися директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко , голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей.

Не дивлячись на те, що змагання переривались звуками сирен, учасники показали високу майстерність, жагу до перемоги, гарні результати.
Переможців турніру визначали у загальнокомандному, парному та особистому заліках.

В результаті напруженої боротьби в командному заліку, ІІІ місце виборола команда ліцею №29, ІІ місце – команда ліцею №19. Переможцем змагань вперше стала команда ліцею №12.

Серед жінок ІІІ місце зайняла Барановська Лідія з «Аїсту», ІІ місце - Шірпал Вікторія з ліцею №20, а переможцем стала Бондар Інна – вчителька ліцею №6.

Серед чоловіків місця розподілились наступним чином: ІІІ місце виборов Ясельський Микола з ліцею №12, ІІ місце посів Маріянчук Анатолій – ліцей №23, перемогу виборов Рубанов Максим, учитель ліцею №12.

В парному розряді місця розподілились наступним чином: третє місце посіла команда ліцею №19, ІІ – команда ліцею №31, І місце – команда ліцею №12.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та грошовими преміями від організаторів змагань – Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники турніру зібрали більше 12 тис. благодійних внесків на потреби ЗСУ. Ця сума найближчим часом піде на закупівлю приладу нічного бачення для вінницьких бійців, які зараз воюють на Луганщині.