Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)

» » Змагання з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

Змагання з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

З 9 по 11 січня 2017 року в приміщенні НВК: загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. – гімназії № 23 відбулися традиційні змагання з настільного тенісу. Учасниками змагань стали команди освітян шкіл № 3, 18, 19, 23, 31, 35 школи «Ор-Менахем» та «АІСТ» м. Вінниці. Із вітальним словом до учасників змагань звернулися директор Департаменту освіти міської ради Яценко Оксана Василівна, голова міської організації Профспілки працівників освіти Петро Омелянович Соловей та голова відділення національного олімпійського комітету України Вінницької області Хникін Павло Вікторович.
Тенісний турнір пройшов у чотирьох номінаціях. Переможців змагання визначав професійний суддя національної категорії з настільного тенісу Жарик Олександр Михайлович.
Так, у командному заліку перемогу виборола команда 31-ої школи, друге місце посіла школа №18, а третє – школа-гімназія №23.
У парному заліку «золото» дісталося Калині Валерію та Стаднику Ігорю (школа №31), «срібло» - Костенку Олександру та Костенку Івану(«АІСТ»), а «бронзову» нагороду здобули Причишин Олег і Бута Віктор (ЗШ №18).
Серед чоловіків в особистій першості перемогу здобув представник ЗШ №18 Причишин Олег, почесне друге місце посів Моцний Валерій (ЗШ №31), третє місце зайняв Мариянчук Анатолій (ЗШ №23).
Серед жінок перемогу виборола Швед Наталія (ЗШ №30). На другому місці – Голуб Анна (ЗШ №20), на третьому – Костюк Олена (ЗШ №30).
В рамках церемонії нагородження Департамент освіти і міська організація Профспілки працівників освіти вручили переможцям і призерам турніру грамоти, призи а також новорічні подарунки.