Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)

» » Змагання з настільного тенісу серед працівників закладів м. Вінниці

Змагання з настільного тенісу серед працівників закладів м. Вінниці

4 -5 січня 2016 року в приміщенні НВК: загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. – гімназії № 23 відбувся традиційний новорічний турнір з настільного тенісу.
Учасниками цьогорічних змагань у загальнокомандному заліку стали 10 команд освітніх закладів м. Вінниці. Крім того, вперше в турнірі приймали участь і школярі міста – переможці обласних змагань.
Відповідальним за проведення турніру був заступник директора школи Мариянчук Анатолій Іванович, а головним суддею – суддя національної категорії Жарик Олександр Михайлович.
З вітальними словами до спортсменів звернулися директор департаменту освіти Вінницької міської ради Буняк Володимир Володимирович та голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Соловей Петро Омелянович.
В результаті напружених поєдинків місця в командному заліку розподілились наступним чином:
І місце - ЗШ №31
ІІ місце - НВК: ЗШ-гімназія №23
ІІІ місце – ЗШ №35.
В особистому заліку серед жінок перемогла Соколова Наталія Василівна, представник ЗШ №16, а серед чоловіків - Побережник Олег Сергійович із ЗШ №14. В парних зустрічах перше місце здобули Слюсаренко Валентина Володимирівна, ЗШ №31 та Мазур Сергій Станіславович, представник НВК: ЗШ-гімназії №23.
Всі переможці змагань одержали дипломи, премії від Вінницької міської організації Профспілки та новорічні подарунки від департаменту освіти.