Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)

» » Турнір з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

Турнір з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

4-го та 5-го січня 2022 року в приміщенні КЗ «Вінницький ліцей №23» відбувся дев’ятий традиційний новорічний турнір з настільного тенісу. Цьогоріч у змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників, понад 60. На урочистому відкритті турніру з вітальними словами до спортсменів звернулися директорка Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей.

Змагання проходили в цікавій напруженій боротьбі. Необхідно відзначити також і ріст якісних показників усіх учасників турніру.

В результаті напружених поєдинків місця в командному заліку розподілились наступним чином:
І місце - КЗ «Вінницький ліцей №19»
ІІ місце - КЗ «Вінницький ліцей №18»
ІІІ місце - КЗ «Вінницький ліцей №20»

В особистому заліку серед жінок І місце посіла Катерина Бацюра, КЗ «Вінницький ліцей №30 ім. Т. Шевченка», ІІ місце - Ганна Калина, КЗ «Вінницький ліцей №20», ІІІ місце - Аліна Чхань, КЗ «Вінницький ліцей №2».

В чоловічому заліку переможцем став досвідчений організатор турніру, «господар поля» Анатолій Мариянчук, на другому місці - Василь Муржицький, КЗ «Вінницький ліцей №4 ім. Д.І. Менделєєва», бронзову нагороду здобув голова профспілкового комітету КЗ «Вінницький ліцей №19» Борис Гончарук.

Переможці змагань в усіх видах заліку отримали грамоти, медалі та грошові винагороди. Організатор турніру, КЗ «Вінницький ліцей №23», в дарунок від спонсорів отримав тенісний стіл.