![]() Учасники святкового дійства стоячи вітали ветеранів Вінницького дошкілля та молодих спеціалістів. Працівників дитячих садочків м.Вінниця привітали директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Буняк В.В., голова міськкому Профспілки працівників освіти Соловей П.О., заступник директора Департаменту, начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Рихліцька Л.В. |
|
Категорія: Новини
|
Категорія: Новини членських організацій
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() В урочистомі відкритті Спартакіади взяли участь голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С. Пугачов, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Бочарьов Г.Г. Завантажити: |
|
Категорія: Новини
|
![]() Від щирого серця бажаємо, щоб ваша освітянська нива завжди колосилася щедро і родила рясно! Нехай результати вашої, нелегкої праці радують вас, нехай ніколи не буде розчарувань а Бог дає вам здоров’я, сили і натхнення та віру в добро Будьмо разом у новому навчальному році! Разом перемагаймо труднощі і плекаймо майбутнє рідної країни! |
|
Категорія: Вітання
|