Січень 2024 (11)
Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)

» » Ювілейний турнір з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

Вже традиційно вп'яте на зимових канікулах 10 - 11 січня 2018 року в приміщенні НВК: загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. – гімназії № 23 відбулися змагання з настільного тенісу. Учасниками змагань стали команди освітян шкіл № 3, 6, 13, 18, 20, 23, 30, 31, 35 школи «Ор-Менахем» та «АІСТ» м. Вінниці. Вперше на турнір були запрошені команди педагогічного коледжу та Вінницького державного педагогічного університету. Із вітальним словом до учасників змагань звернулися директор Департаменту освіти міської ради Яценко Оксана Василівна, голова міської організації Профспілки працівників освіти Петро Омелянович Соловей, голова відділення національного олімпійського комітету України Вінницької області Хникін Павло Вікторович та депутат Вінницької міської ради Парвадов Олександр Онисимович.
Переможців змагання визначали в командному, парному та особистих заліках.
Так, у командному заліку перемогу виборола команда 31-ої школи, друге місце посіла школа «Ор-Менахем», а третє – школа №20.
У парному заліку «золото» дісталося Калині Валерію та Стаднику Ігорю (школа №31), «срібло» - Причишину Олегу та Буті Віктору (ЗШ №18), а «бронзову» нагороду здобули Костенко Олександр та Костенко Іван («АІСТ»).
Серед чоловіків в особистій першості перемогу здобув представник ЗШ №31 Моцний Валерій , почесне друге місце посів Костенко Іван («АІСТ»), третє місце зайняв Мариянчук Анатолій (ЗШ №23).
Серед жінок перемогу виборола Шаіф Ірина (ЗШ №6). На другому місці – Голуб Анна (ЗШ №20), на третьому – Цибульська Лілія (ЗШ № 18).
В рамках церемонії нагородження Департамент освіти і міська організація Профспілки працівників освіти і науки та депутат Вінницької міської ради Парвадов Олександр Онисимович вручили переможцям і призерам турніру грамоти та призи .