Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() На запрошення профспілки Вінницького національного технічного університету, 4-5 червня 2019 року комунальний заклад «Вінницький обласний центр фізичного здоров'я населення» спорт для всіх "Спорт для всіх" організував активне дозвілля для майже 50 дітей співробітників університету, що відпочивають у денному таборі при Вінницького національного технічного університету. День 1- сухопутний - естафети, рухливі ігри, вправи на влучність. День 2 - водний - прогулянка на туристичних катамаранах, спроби веслувати, залишитися сухими, отримати позитивні емоції. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Рішення: переглянути |
|
Категорія: Офіційні документи та повідомлення
|
![]() З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Чугункін Олег Павлович, голова районної Ради Лошак Галина Василівна, Оратівський селищний голова Барський Ігор Іванович, начальник відділу освіти Оратівської РДА Барановський Федір Федорович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оратівської селищної ради Латюк Надія Василівна. Гості привітали обдарованих учнів з першими кроками у світ інтелекту та побажали творчої наснаги, успіху в досягненні дитячих мрій і сподівань. Дипломами, грошовими винагородами та подарунками районної організації профспілки працівників освіти відзначено переможців і призерів різних рівнів олімпіад, конкурсів, змагань. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|