![]() Бажаю Вам, Вашим родинам і колегам щастя, здоров’я, достатку, щедрих різдвяних гостинців та многая літ. Зичу Вам новорічно-різдвяного настрою, злагоди в родині, колядників, що наче небесні посланці звіщають новину про величну тайну Різдва Божого Сина. Нехай поєднують Вас традиції та переконання з усіма, чий духовний світ відкритий для добра . Щиро і з повагою Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Пугачов |
|
Категорія: Вітання
|
![]() Освітяни Вінниччини ознайомилсь з роботою навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Гармонія» м. Мукачево. Цей навчальний заклад з 1945 року був першим на правобережжі річки Латориці, упродовж багатьох років постійно розвивався і розширювався, а нині продовжує утримувати перші позиції з показників якості освіти та модернізації на рівні міста. |
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() 6 грудня 2017 року відбулося засідання євроклубу «Збираємо однодумців. Разом до європейських стандартів» при Тиврівській районній організації профспілки працівників освіти. Голова євроклубу Михайло Подзігун ознайомив членів євроклубу , куди входять голови профкомів первинних профспілкових організацій, з загальною освітою в Японії. Учасники засідання переглянули відеофільм освітнього експерта, Віктора Громового «Японська школа». |
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Уже вкотре діти з обмеженими можливостями та їхні наставники змогли продемонструвати широкій аудиторії свої творчі здібності і таланти. Це ще раз доводить, що кожен може творити прекрасне, головне вірити у власні сили і впевнено крокувати до поставлених цілей. |
|
Категорія: Новини
|