![]() Без Вас цей світ був би набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток! У наш з Вами непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Бажаємо Вам , шановні вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Нехай Вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага. Дай вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років! За дорученням президії Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки - Пугачов С. Г. |
|
Категорія: Вітання
|
![]() З вітальними словами до працівників садочків та ветеранів Вінницького дошкілля звернулися директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко О.В., голова міського комітету Профспілки працівників освіти і науки Соловей П.О., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Бачинська Т.В. та начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти Вінницької міської ради Гарник Л.В. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Так як цього року Вінницька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки святкує своє 100 річчя, президією облорганізації було прийнято рішення про повне фінансування спартакіади в честь ювілею. 22-23 вересня на території Вінницького національного технічного університету та Вінницького коперативниго інституту 24 команд з районів і міст Вінниччини (всього 336 чол.) змагались з міні-футболу, легкої атлетики,шахів, шашок, настільного тенісу, і кульової стрільби. |
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини
|
![]() Щиро вітаю Вас дорогі освітяни і бажаю міцного здоров'я, благополуччя, щастя і нехай цей навчальний рік принесе усім безліч нових емоцій, творчу енергію та успіх! За дорученням президії Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки - Пугачов С. Г. |
|
Категорія: Вітання
|
![]() 29 серпня в обласному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулася серпнева конференція працівників освіти Вінницької області, на якій були підведені підсумки розвитку освіти області у 2016-2017 н. р. та визначено завдання для освітян на 2017-2018 н. р. Участь у заході взяли державний секретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, голови райдержадміністрацій, керівники органів управління освіти, закладів освіти обласного підпорядкування, керівники вищих навчальних закладів, професійно-технічних, позашкільних, загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів, керівники методичних служб та голови первинних профспілкових організацій шкіл та дошкільних навчальних закладів міста. |
|
Категорія: Новини
|