![]() Вітали учасників наймасштабнішої мистецької події заступник голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, в. о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк. У виступах прозвучали слова вдячності за те, що педагоги не тільки навчають дітей, а й розвивають таланти своїх вихованців, надихаючи їх власним прикладом. |
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Соціально-економічний захист
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Хмільницький район не є винятком наявності різноманітних талантів. 17 квітня у нашому районі пройшло традиційне свято талантів під гаслом «Таланти вітають таланти».Це свято поєднало таланти в навчанні та таланти художньої самодіяльності, згуртувало педагогів та учнів... |
|
Категорія: Новини членських організацій
|