Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: ---
|
Категорія: Огляди і конкурси, Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Ви - втілення юнацького запалу, нестримної енергії та романтичного світогляду, генератор новацій та прогресивних ідей, і саме тому, ви - світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашої області, держави. Дорогі студенти! Новизна, неформальність та креативність думки неодмінно ведуть до поступу. Тому прагніть пізнати незвідане, творчо мисліть, примножуйте свою енергію, занурюйтесь у світ високих технологій, шукайте нові рішення, сміливо втілюйте в життя амбіційні проекти - і майбутнє буде належати вам! Щиро зичу вам успіхів у навчанні, нових досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Бажаю крізь усе життя пронести у своїх душах незгасимий вогник студентського запалу! Нехай вам Щастить на життєвому шляху, а поряд завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! |
|
Категорія: Вітання
|
![]() |
|
Категорія: Новини
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() 30 жовтня 2015 року велика родина одного з найповажніших за віком навчальних закладів Поділля й усієї нашої країни - Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, історія якого нараховує вже більше 100 років, зібралася разом, аби вітати тих, хто всього за кілька місяців завершує здобувати середню освіту й незабаром поповнить лави студентства. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|