![]() В роботі конференції брали участь 59 делегатів із 43 первинних профспілкових організацій, а також Гиренко Т.А., головний консультант юридичної служби Профспілки, начальник відділу освіти Крижопільської РДА Кушнір В.А., заступник начальника відділу освіти Годован Г.А. , голова координаційної ради голів профспілкових організацій району Магуран В.М. Делегати конференції довірили очолювати Крижопільську районну організацю Профспілки Мазуру В. І. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() ХХ звітно-виборна конференція Вінницької районної організації Профспілки працівників освіти і науки. В роботі конференції брали участь 97 делегатів з 65 первинних профспілкових організацій, а також Сітарський С, голова Вінницької районної ради,Джига М., заступник голови Вінницької райдержадміністрації, Гиренко Т.А.,головний консультант юридичної служби Профспілки, Войціцька Т. Б. провідний спеціаліст відділу освіти, Багрій Т.П, голова координаційної ради голів профспілкових організацій району, голова профспілки працівників держустанов Маціпура Л.П, директор Вінницького районного методичного центру Юсумбелі Р. голова районного спортивного товариства «Колос», керівники навчальних закладів та освітянських комунальних установ. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() У конкурсі брали участь 20 творчих освітянських родин з області. |
|
Категорія: Огляди і конкурси
|
![]() Вітаю вас із вашим чудовим святом! По-доброму заздрю вашій молодості і згадую свої найкращі роки. Навряд чи хтось може заперечити, що саме студентська пора - найбільш цікава і пам'ятна у житті кожної людини. Ми живемо у непростий, але дуже цікавий час. Кожному з вас доводиться долати чимало перешкод на шляху до омріяної професії, але молодість, бажання досягати висот, творити і перемагати допомагають вам у всьому. Бажаю вам, у першу чергу, здоров'я, адже без нього непросто гризти граніт науки, бажаю кохання, адже без нього життя нерідко втрачає сенс, бажаю уміння відрізняти головне від другорядного, адже без цього важко отримати потрібний результат. А ще - оптимізму, віри у свої сили, уміння вчитися на помилках. І Серед освітян є чимало студентів-заочників. Бажаю їм плідного навчання, ґрунтовного професійного удосконалення і нових досягнень, які стануть можливими завдяки отриманим знанням. З повагою,
Сергій ПУГАЧОВ, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки |
|
Категорія: Вітання
|
![]() Учасники конкурсу для проведення фіналу прибули в м. Бар. Вони ознайомились з історико- культурною спадщиною міста, надзвичайно цікавими здобутками Барського автомобільно-дорожнього технікуму та Барського гуманітарно- педагогічного коледжу ім. М. Грушевського. |
|
Категорія: Новини, Огляди і конкурси
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|