![]() Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у відстоюванні соціально-економічних прав і інтересів людини праці та процвітання нашої незалежної суверенної держави. І нехай ці теплі та сонячні святкові дні наповнять Вас натхненням, теплими емоціями та гарними враженнями. Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки - Пугачов С. Г. |
|
Категорія: Вітання
|
![]() Згідно плану роботи Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки та Молодіжної ради Вінницької обласної організації Профспілки 26 квітня у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського відбулося засідання Круглого столу студентських профспілкових лідерів на тему: «Зміни у стипендіальному забезпеченні осіб, що навчаються. Дії профспілкових організацій що захисту соціально-економічних прав та інтересів студентської та учнівської молоді»... |
|
Категорія: Новини
|
![]() У заключному гала концерті прийняли участь 38 творчих педагогічних і учнівських колективів та фіналісти телевізійних проектів «Голос. Діти» - Олександр Подолян та «Голос країни» - Інгрет Костенко. |
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Народній хоровій капелі 60. Це свято душі, ціла історія, оскільки важко перерахувати скількох людей за ці роки вона об’єднала спільною справою. Роком створення капели офіційно вважається 1957 рік, хоча біографія колективу розпочалася ще у 1948 році з аматорського хору, започаткованого великим ентузіастом хорового співу, чудовим музикантом Олександром Дмитровичем Середюком. У 1957 році зі студентів різних факультетів був організований постійно діючий колектив – хорова капела Вінницького педагогічного інституту... |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Освітяни змагались у таких видах: настільний теніс, волейбол, фут зал, шахи і шашки... |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Великдень спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, нагадує про те, що людина народжується для добрих справ і творінь. Воскресши, Син Божий прийняв муки за наші гріхи, тому в наших серцях має воскреснути й утвердитися віра у щасливе і хороше майбутнє, за яке ми сьогодні боремося. У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю Вас із Воскресінням Христовим, і нехай царюють у Ваших серцях радість і спокій за завтрашній день. Бажаємо усім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в оселях. Нехай світла Пасха надихає Вас на добрі та праведні справи і стане початком нового життя - кращого й добрішого. І нехай Господь Своєю благодаттю захистить Україну від усіх ворогів, допоможе нам перетерпіти і вистояти у труднощах, щоб кожен наступний Великдень був ще світлішим, щасливішим і, головне, мирним. Христос Воскрес! Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки - Пугачов С. Г. |
|
Категорія: Вітання
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|