![]() Саме тут зібралися вихователі міста для участі у 1 (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2013», який проводився відділом освіти РДА, районним методичним кабінетом та районною радою профспілки працівників освіти. Конкурсанти: Бондар Н.А.(ДНЗ №1), Пустовіт О.В. (ДНЗ №2), Коржанська Л.В.(ДНЗ № 4), Вовк Н.П. (ДНЗ №5), Поник І.Г. (ДНЗ №7) – презентували власний педагогічний досвід, ефективність використання інноваційної технології та методики на занятті з дітьми, рівень виконання тестових завдань з фаху та методики дошкільного виховання, виставку дидактичних матеріалів. Всі учасники конкурсу отримали дипломи, пам’ятні подарунки та премії від районної організації профспілки. Переможці : Пустовіт О.В.(ДНЗ № 2), Вовк Н.П. (ДНЗ № 5) – звання «Вихователь року-2013» та до Дня працівників освіти заносяться на районну Дошку пошани «Освітянська гордість». |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Змагання з шашок та шахів проводились в особистій першості серед чоловіків та жінок. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Шановні колеги! Щиро вітаю всіх Вас із справжнім чоловічим святом, історія якого сягає початку минулого століття, - Днем захисника Вітчизни! 23 лютого - визначена дата для всіх чоловіків, хто колись мав честь носити погони і військову форму. Ми виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників. Попри зміну часів і політичних систем, нині 23 лютого, як і десятиліття тому, асоціюється насамперед з чоловічою мужністю та стійкістю, твердістю характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Тому сьогодні я вітаю всіх освітян-чоловіків зі святом. Здоров’я, витримки й нових фахових висот, щастя і родинного затишку кожному з Вас! З повагою
Голова облорганізації Профспілки С. Пугачов |
|
Категорія: Новини
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
![]() Спортивні змагання організувала і провела вчитель фізичної культури і організатор дозвілля в профспілковому комітеті НВК- ліцей Богдан Людмила Феліксівна. Участь в змаганнях приймали дві команди: «Посмішка» та « БЕМС». Між командами проведено вісім конкурсів, в яких перемогу здобула команда « Посмішка». |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|