![]() |
|
Категорія: Навчання, Новини членських організацій
|
![]() Цьогоріч 15-17 серпня «Сокілець» знову радо приймав гостей – освітян Липовеччини та представників обласної організації Профспілки працівників освіти та науки. Перед присутніми виступив голова обкому Профспілки освіти Пугачов С.Г., який наголосив на проблемних аспектах роботи освітян та недопущення утисків педагогів. |
|
![]() 18 грудня ц.р на базі Вінницького національного технічного університету проходило навчання профактиву області з навичок користування базового функціоналу персонального комп'ютера. Потреба в такому навчанні виникла з огляду на широке розповсюдження мережі Інтернет, необхідності володіння в максимальному об'ємі навичками користувача та в зв'язку запровадження інтернет-конференцій (Skype) в районних, міських, вузівських організаціях Профспілки. |
|