Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Червень 2024 (4)
Травень 2024 (8)
Квітень 2024 (8)
Березень 2024 (12)
Лютий 2024 (9)
Січень 2024 (11)
Семінар в Чернігові24 та 25 березня відбувся дводенний виїзний семінар керівників начальних закладів м. Вінниці, методистів міського методичного кабінету та членів Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Профспілки до м. Чернігова. Учасники делегації Вінницьких освітян мали можливість ознайомитись з роботою освітніх закладів міста Чернігова, досвідом впровадження нових технологій, методик, інноваційних форм роботи.

Семінар головних бухгалтерів  централізованих  бухгалтерій відділів, управлінь освіти та бухгалтерів районних,  міських організацій ПрофспілкиЗгідно з планом роботи Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки 4-6 серпня ц.р. відбувся виїзний семінар головних бухгалтерів централізованих бухгалтерій відділів, управлінь освіти та бухгалтерів районних, міських організацій Профспілки та засідання президії Вінницької обласної організації Профспілки на базі Літинського району.
Відкрив семінар голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Пугачов С.Г. та заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації - начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Лисак .А. Р.
Категорія: Досвід » Навчання

Семінар – навчання освітян  Липовеччини Дуже приємно, що уже третій рік поспіль за сприяння Липовецької районної організації Профспілки працівників освіти та науки та відділу освіти Липовецької РДА на базі санаторію «Сокілець» Немирівського району проводяться триденні семінари - навчання для педагогів - членів Профспілки освіти Липовеччини. Така форма роботи дає змогу поєднати навчання та відпочинок.
Цьогоріч 15-17 серпня «Сокілець» знову радо приймав гостей – освітян Липовеччини та представників обласної організації Профспілки працівників освіти та науки.
Перед присутніми виступив голова обкому Профспілки освіти Пугачов С.Г., який наголосив на проблемних аспектах роботи освітян та недопущення утисків педагогів.
Категорія: Досвід, Навчання

Семінар-навчання   профактиву області.Згідно плану роботи обласного комітету Профспілки відбувся дводенний семінар-навчання голів районних, міських, вузівських організацій Профспілки.
18 грудня ц.р на базі Вінницького національного технічного університету проходило навчання профактиву області з навичок користування базового функціоналу персонального комп'ютера. Потреба в такому навчанні виникла з огляду на широке розповсюдження мережі Інтернет, необхідності володіння в максимальному об'ємі навичками користувача та в зв'язку запровадження інтернет-конференцій (Skype) в районних, міських, вузівських організаціях Профспілки.
Категорія: Досвід » Навчання