Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Червень 2024 (4)
Травень 2024 (8)
Квітень 2024 (8)
Березень 2024 (12)
Лютий 2024 (9)
Січень 2024 (11)
   Семінар новообраних голів первинних профорганізації
Згідно річного плану роботи Вінницької районної організації Профспілки працівників освіти і науки та за програмою проведення Всеукраїнського тижня охорони праці, на базі Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст.. 19 квітня 2016 р. відбувся семінар вперше обраних голів первинних профспілкових організацій загальноосвітніх навчальних закладів Вінницького району. Тема семінару «Проблеми охорони праці в навчальному закладі та шляхи її вирішення» є дуже актуальною. Адже за даними МОП, Україна посідає одне з перших місць в Європі за рівнем травматизму на виробництві. Так, на виробництві щорічно травмується близько 30 тис. людей, з яких приблизно 1,3 тис. – гине, близько 10 тис. – стають інвалідами, а більш 7 тис. людей одержують профзахворювання.

Семінар в Чернігові24 та 25 березня відбувся дводенний виїзний семінар керівників начальних закладів м. Вінниці, методистів міського методичного кабінету та членів Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Профспілки до м. Чернігова. Учасники делегації Вінницьких освітян мали можливість ознайомитись з роботою освітніх закладів міста Чернігова, досвідом впровадження нових технологій, методик, інноваційних форм роботи.

Семінар на Рівненщинні Відповідно до плану роботи облорганізації Профспілки з 9 по 11 вересня ц.р. відбувся виїзний семінар голів районних, міських, вузівських профорганізацій в Рівненську область. Учасники семінару мали можливість ознайомитися з лікувальною та матеріальною базою санаторія «Червона калина», який знаходиться в с.Жобрин Рівненської області.
Категорія: Новини, Досвід

Семінар головних бухгалтерів  централізованих  бухгалтерій відділів, управлінь освіти та бухгалтерів районних,  міських організацій ПрофспілкиЗгідно з планом роботи Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки 4-6 серпня ц.р. відбувся виїзний семінар головних бухгалтерів централізованих бухгалтерій відділів, управлінь освіти та бухгалтерів районних, міських організацій Профспілки та засідання президії Вінницької обласної організації Профспілки на базі Літинського району.
Відкрив семінар голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Пугачов С.Г. та заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації - начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Лисак .А. Р.
Категорія: Досвід » Навчання

Виїзний семінар у Вінницький район Згідно плану роботи Липовецької райорганізації Профспілки працівників освіти і науки, та відділу освіти Липовецької РДА 10 жовтня 2014 року відбувся виїзний навчально-практичний семінар педагогів-членів Профспілки до навчально-виховних закладів Вінницького району. Основна мета заходу – естафета досвіду роботи закладів освіти, співпраця Профспілки з адміністрацією навчальних закладів Вінницького та Липовецького районів.
Категорія: Досвід

Виїзний семінар Погребищенського району3-5 жовня Погребищенська районна організація Профспілки працівників освіти і науки організувала виїзний семінар до Дня працівників освіти в Карпати, а саме в село Микуличин.

Семінар – навчання освітян  Липовеччини Дуже приємно, що уже третій рік поспіль за сприяння Липовецької районної організації Профспілки працівників освіти та науки та відділу освіти Липовецької РДА на базі санаторію «Сокілець» Немирівського району проводяться триденні семінари - навчання для педагогів - членів Профспілки освіти Липовеччини. Така форма роботи дає змогу поєднати навчання та відпочинок.
Цьогоріч 15-17 серпня «Сокілець» знову радо приймав гостей – освітян Липовеччини та представників обласної організації Профспілки працівників освіти та науки.
Перед присутніми виступив голова обкому Профспілки освіти Пугачов С.Г., який наголосив на проблемних аспектах роботи освітян та недопущення утисків педагогів.
Категорія: Досвід, Навчання

Виїзний семінар Липовецької районної організації Профспілки працівників освіти і науки до Могилів-Подільського району.Згідно плану роботи Липовецької районної організації Профспілки працівників освіти і науки на 2014 рік 19 червня було проведено виїзний семінар до Могилів-Подільського районну .

Нарада – семінар голів первинних профспілкових комітетів навчальних закладів м. Вінниці13 березня 2014р. відбулася нарада – семінар голів первинних профспілкових комітетів навчальних закладів м. Вінниці, в роботі засідання взяв участь Гиренко Т.А. - головний консультант юрслужби обкому Профспілки.
Категорія: Досвід

Семінар-навчання   профактиву області.Згідно плану роботи обласного комітету Профспілки відбувся дводенний семінар-навчання голів районних, міських, вузівських організацій Профспілки.
18 грудня ц.р на базі Вінницького національного технічного університету проходило навчання профактиву області з навичок користування базового функціоналу персонального комп'ютера. Потреба в такому навчанні виникла з огляду на широке розповсюдження мережі Інтернет, необхідності володіння в максимальному об'ємі навичками користувача та в зв'язку запровадження інтернет-конференцій (Skype) в районних, міських, вузівських організаціях Профспілки.
Категорія: Досвід » Навчання