![]() Згідно річного плану роботи Вінницької районної організації Профспілки працівників освіти і науки та за програмою проведення Всеукраїнського тижня охорони праці, на базі Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст.. 19 квітня 2016 р. відбувся семінар вперше обраних голів первинних профспілкових організацій загальноосвітніх навчальних закладів Вінницького району. Тема семінару «Проблеми охорони праці в навчальному закладі та шляхи її вирішення» є дуже актуальною. Адже за даними МОП, Україна посідає одне з перших місць в Європі за рівнем травматизму на виробництві. Так, на виробництві щорічно травмується близько 30 тис. людей, з яких приблизно 1,3 тис. – гине, близько 10 тис. – стають інвалідами, а більш 7 тис. людей одержують профзахворювання. |
|
Категорія: Досвід, Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Навчання, Новини членських організацій
|
![]() |
|
Категорія: Досвід
|
![]() |
|
Категорія: Огляди і конкурси, Досвід
|
![]() Цьогоріч 15-17 серпня «Сокілець» знову радо приймав гостей – освітян Липовеччини та представників обласної організації Профспілки працівників освіти та науки. Перед присутніми виступив голова обкому Профспілки освіти Пугачов С.Г., який наголосив на проблемних аспектах роботи освітян та недопущення утисків педагогів. |
|
![]() |
|
![]() |
|
Категорія: Досвід
|
![]() 18 грудня ц.р на базі Вінницького національного технічного університету проходило навчання профактиву області з навичок користування базового функціоналу персонального комп'ютера. Потреба в такому навчанні виникла з огляду на широке розповсюдження мережі Інтернет, необхідності володіння в максимальному об'ємі навичками користувача та в зв'язку запровадження інтернет-конференцій (Skype) в районних, міських, вузівських організаціях Профспілки. |
|