![]() Завантажити: |
|
Категорія: Офіційні документи та повідомлення
|
![]() Завантажити: |
|
Категорія: Офіційні документи та повідомлення, Оплата праці
|
![]() за можливості залишатися вдома; мити/дезинфікувати руки і обмежити контакти; у випадку поганого самопочуття – звернутися до лікаря. Рекомендуємо утриматись від поїздок за кордон. Транспорт в середині країни працює в штатному режимі. Укрпошта доставляє пенсії та грошові виплати за звичайним графіком. Офіційні рекомендації: covid19.com.ua |
|
Категорія: ---
|
![]() Цього року свято 8 Березня ми провели на Волині. В ході триденної подорожі ми відвідали Збаразький Замок , якій є однією з наймальовничіших і найкраще збережених фортифікаційних споруд на Тернопільщині. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Всесвітньою організацією охорони здоров’я оголошено надзвичайний стан в галузі охорони здоров’я міжнародного рівня оскільки захворювання має високий ризик поширення коронавірусної хвороби у 2019 році (COVID-19) в інші країни світу. ВООЗ та органи охорони здоров’я в усьому світі вживають заходів щодо стримування спалаху COVID-19. Усі верстви нашого суспільства – включаючи бізнес, роботодавців – повинні приєднатись до профілактичних заходів, для того щоб зупинити поширення цієї хвороби. |
|
Категорія: Офіційні документи та повідомлення » Інформація про події
|
![]() святом Весни – 8 Березня! Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність завжди наповнюють серця радістю і любов’ю. Щасливої Вам жіночої долі та квітів – ніжних і духмяних. З повагою голова Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки С. Г. Пугачов. |
|
Категорія: Вітання
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]() Організували змагання голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Юсумбелі Р.А., та голова Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки П’ятак М.М.. Відкрив змагання голова Вінницької обласної організації ТСО України Кацай А.О. він не лише привітав учасників змагань, але й організував для них змістовний семінар. Учасники змогли ознайомитись з правилами безпеки під час надзвичайних тситуацій, навичками надання першої домедичної допомоги та з навичками користування різними видами зброї. Кожен учасник міг більш детально ознайомитись, розкласти, зібрати зброю. На змаганнях був присутній та виступив з вітальними словом голова Вінницької районної ради Сітарський С.М.. Суддями змагань були: Гнатенко В.І. та Мандренко В.В. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|