Листопад 2023 (5)
Жовтень 2023 (8)

» » Турнір з волейболу 2022

Турнір з волейболу 2022

25-27 жовтня 2022 року на базі Вінницького ліцею №31 відбувся благодійний турнір з волейболу на першість міста серед працівників закладів загальної середньої світи. У змаганнях взяли участь 10 команд. Вперше за 16 років турніру участь у змаганнях взяли команди Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді та Вінницького вищого професійного училища сфери послуг.

Турнір відбувся за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та адміністрації Вінницького ліцею №31, яка створила всі необхідні умови для успішного проведення змагань.

Відкрили турнір директор Департаменту освіти Оксана Яценко, голова МК Профспілки Петро Соловей, директор обласної ДЮСШ з волейболу Дмітрієв В.І.

Змагання проходили під звуки сирен, однак команди показали високий загальний рівень підготовки та гарні результати.

В результаті напруженої та безкомпромісної боротьби ІІІ місце виборола збірна команда ліцеїв №4 та №18. ІІ місце посіла команда ліцею №13. Переможцем змагань вперше стала об’єднана команда ліцеїв №35, №30 та №33.

Переможці та призери турніру отримали грамоти та грошові винагороди від організаторів змагань – Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники змагань зібрали майже 15 тис. благодійних внесків на потреби ЗСУ.