Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Жовтень 2020 (5)
Вересень 2020 (4)
Серпень 2020 (4)
Липень 2020 (2)
Червень 2020 (2)
Травень 2020 (3)
» » » Щодо оформлення підвищення кваліфікації педагогічним працівником закладу освіти.

Щодо оформлення підвищення кваліфікації педагогічним працівником закладу освіти.

Відповідно до ст. 122 Кодексу Законів про працю України при направленні працівників для підвищення кваліфікації з відривом від виробництва за ними зберігається місце роботи (посада) і провадяться виплати, передбачені законодавством, а саме середній заробіток.
Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №800 затверджено Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, у п.6 якого визначено форми підвищення кваліфікації, як-то, інституційна. очна, заочна, дистанційна, мережева, дуальна тощо.
Підвищення кваліфікації педагогічного працівника за будь-якою формою здійснюється відповідно до наказу керівника закладу освіти з відривом від виробництва.
Отже, в період підвищення кваліфікації вчитель не має права вичитувати свої години. Директором школи здійснюється заміна відсутнього вчителя відповідно до наказу по закладу освіти. Це правило поширюється й на інші заклади освіти.
У п.35 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників зазначено, що на час підвищення кваліфікації педагогічним працівником відповідно до затвердженого плану з відривом від виробництва (освітнього процесу) в обсязі, визначеному законодавством, за ним зберігається місце роботи (посада) із збереженням середньої заробітної плати.
За відсутності наказу по школі про підвищення кваліфікації вчителем, іншим педагогічним працівником керівник закладу освіти буде позбавлений можливості прозвітувати про те, що він пройшов підвищення кваліфікації, оскільки йому нараховувалась заробітна плата згідно тарифікації в цей час.

Завантажити:Pdvischennya-kvalfkacyi.pdf [130,45 Kb] (cкачиваний: 8)