Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Квітень 2019 (13)
Березень 2019 (7)
Лютий 2019 (7)
Січень 2019 (7)
Грудень 2018 (10)
Листопад 2018 (14)
» » Голові Вінницької обласної державної адміністрації І.М. Мовчану

Голові Вінницької обласної державної адміністрації І.М. Мовчану

Обком Профспілки працівників освіти і науки інформує Вас про те, що в закладах освіти області за 2013 рік не погашено заборгованість з витрат, пов’язаних з відрядженнями педагогічних працівників на курси підвищення кваліфікації у Вінницькій обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників та інші заклади післядипломної освіти.
Заборгованість з цих виплат за даними голів районних (міських) організацій Профспілки, голів профспілкових комітетів педагогічного і технічного університетів у 2013 р. склала 1766889 грн.
Статтями 47, 51 Закону України «Про освіту» передбачено для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів післядипломну освіту ( спеціалізацію, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів), яка здійснюється закладами післядипломної освіти.
У ст.55 цього закону задекларовано право педагогічних та науково-педагогічних працівників на підвищення кваліфікації, перепідготовку, вільний вибір змісту, програм, форм навчання, навчальних закладів, установ і організацій, що здійснюють підвищення кваліфікації і перепідготовку.
Держава забезпечує педагогічним та науково-педагогічним працівникам підвищення кваліфікації не рідше одного разу на п’ять років, про що зазначено у ст. 57 Закону України «Про освіту».
Відділи освіти, заклади освіти області направляють зазначених працівників на курси підвищення кваліфікації у місто Вінницю та інші міста України, де є заклади післядипломної освіти, відповідно до наказів.
Ст.121 Кодексу законів про працю України передбачено гарантії і компенсації при службових відрядженнях, які полягають у відшкодуванні витрат, пов’язаних з відрядженнями (добових, вартості проїзду, проживання).
За інформацією профспілкових лідерів Головне управління державної казначейської служби у Вінницькій області не здійснює фінансування по платіжних документах відділів освіти, закладів освіти оплати відряджень, що викликає обурення працівників, які витратили власні кошти на відрядження.
Просимо Вас сприяти відшкодуванню витрат, пов’язаних з відрядженнями працівників.
Для інформування членів Профспілки просимо надіслати письмову відповідь.

Голова облорганізації Профспілки С.Пугачов