Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Січень 2020 (2)
Грудень 2019 (4)
Листопад 2019 (4)
Жовтень 2019 (6)
Вересень 2019 (1)
Серпень 2019 (5)
» » Львів - найромантичніше місто України

Львів - найромантичніше місто України

Подорожі – один із варіантів побачити світ, насолоджуватись його красою і неповторністю та зарядитись енергією, щоб випромінювати внутрішнє добро!
Завдяки підтримці районної організації профспілки та профспілкового комітету навчального закладу, голови ради профспілки О.В. Старушок, 26-27 жовтня була організована поїздка працівників Переможнянського ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок» до найромантичнішого міста України – Львова.
Начулися про його красу та самобутність, але враження були надзвичайні! «Краще один раз побачити…» - говориться зовсім не марно. Львів – місто, яке зачаровує з першого погляду…
Місто надзвичайно затишне. Сказати гарне – не сказати абсолютно нічого. Саме затишне і у всьому відчувається любов львів'ян до нього. Від чудових архітектурних споруд і прекрасних вулиць старого міста до музеїв, замків, соборів. Дізналися стільки нового та цікавого про ці місця, історію та видатних особистостей.
…Досхочу наїлися місцевих тістечок із львівською кавою, побували у легендарній «Криївці». Одним словом, місто варте того, щоб у ньому побувати і обов'язково повернутися.
Голова профкому А.Лобжина

Львів - найромантичніше місто України

Львів - найромантичніше місто України