ФотогалереяПопулярні новини

Архів новин

Жовтень 2018 (7)
Вересень 2018 (9)
Серпень 2018 (6)
Липень 2018 (1)
Червень 2018 (6)
Травень 2018 (19)
» » Акція протесту профспілок

Акція протесту профспілок

23 грудня 2014 року відбулася багатотисячна акція протесту профспілок у зв’язку з антисоціальними ініціативами Уряду. Вінницька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки також долучились до акції від освітян Вінниччини було делеговано 60 профактивістів, вчителів та студентів на чолі з головою облорганізації Профспілки С. Г. Пугачовим.
Працівники галузі освіти вийшли на пікет з вимогою до Уряду не економити на освітянських зарплатах та не вносити зміни до законодавчих актів, якими передбачено істотне звуження багатьох соціальних гарантій для педагогів, викладачів, вихователів, науковців. Педагоги прийшли під гаслами: «Освітянам – гідну зарплату!», «Досить урізань! Освітяни на межі злиднів!», «Від Уряду сюрприз: ціни вгору – зарплата вниз», «Праця педагога заслуговує кращого пошанування у державі».
Від освітян Вінниччини виступив О. С. Савчук вчитель, голова первинної профспілкової організації ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Вінницької міської ради.

«Освітянам пропонують «затягнути паски» до стабілізації ситуації в країні, що призведе до бідності й злиднів. А прийняття та введення в дію зазначених ініціатив спричинить руйнацію освітньої галузі, закриття навчальних закладів, падіння престижності педагогічної праці та погіршить умови для здобуття якісної освіти», – підкреслив очільник столичної організації Профспілки.

Учасники акції прийняли Резолюцію, в якій закликали керівництво держави невідкладно розпочати консультації з роботодавцями і профспілками, щоб разом проаналізувати наявні в економіці ресурси, використати альтернативні джерела наповнення бюджету – виведення з незаконного використання праці більше 4 мільйонів нелегальних працівників, детінізації 200 мільярдів заробітної плати. А це може дати понад 100 мільярдів додаткових надходжень до бюджету, пенсійного та інших соціальних фондів.

Профспілки впевнені, що тільки продуктивна праця може привести Україну до успіху й процвітання!

«Закликаємо керівництво держави – дбайте про свій народ, радьтеся з народом, остерігайтеся недовіри народу, тільки тоді ви станете демократичною, народною владою!» – йдеться у тексті Резолюції.

Акція протесту профспілок

Акція протесту профспілок

Акція протесту профспілок