Зустріч освітян Канівського та Козятинського районів
Гостей зустріли на кордоні Козятинського району: теплі посмішки, взаємні вітання та запашний коровай від господарів одразу створили дружню атмосферу, яка спонукала до невимушеного спілкування.
Канівчани відвідали Козятинську СЗШ І-ІІІ ст. № 9, вони були вражені тим, як по-сучасному можна оздобити приміщення школи, якій вже виповнилось 103 роки.
Гості по-щирому захоплювались під час відвідання приміщення відділу освіти і умовами праці колективу, і надбаннями інформаційно-методичного центру, і зразковим Музеєм освіти Козятинщини, і постійно діючою виставкою декоративно-ужиткового мистецтва «Творча скарбниця», і навіть кабінетом начальника відділу освіти. До речі Аліна Анатоліївна поділилась секретами створення достойної матеріально-технічної бази, організації творчої роботи освітянських колективів, відповіла на чисельні запитання канівчан.
Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» імені В. Земляка зробив акцент на чеському колориті свого закладу: вітання, пісні й танці, музей культури села Миколаївки, кабінет чеської мови і навіть солодощі, виготовлені за старовинними народними рецептами – все було для гостей і новим, і несподіваним. Канівчани оглянули дошкільне відділення, яке практично готове до відкриття, відзначили по-справжньому європейський стиль оформлення закладу.
ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» імені В. Підгорбунського – найбільший і найсучасніший навчальний заклад Козятинського району. Гостей вразило все: оформлення та наповнення навчальних кабінетів, ошатність усіх приміщень, спальний корпус, їдальня, зразковий Музей Бойової Слави. А концерт, участь в якому брали лише «зірки» освітянської самодіяльності Козятинщини, викликав у присутніх справжнє захоплення і не раз переривався оваціями.
На прощання представники освіти Канівського та Козятинського району обмінялись друкованою продукцією, яка дає змогу познайомитись з педагогічним досвідом кожного; гостям були вручені символічні подарунки, виготовлені гуртківцями Позашкільного навчально-виховного центру.
Дружбі між освітянами Канівського і Козятинського районів міцніти, це допоможе у пошуку і впровадженні у навчально-виховний процес нових форм та методів педагогічної діяльності – таким був обопільний висновок учасників зустрічі!
С.Стратійчук
Заступник директора ПНВЦ