Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Квітень 2019 (12)
Березень 2019 (7)
Лютий 2019 (7)
Січень 2019 (7)
Грудень 2018 (10)
Листопад 2018 (14)
» » День працівників освіти на козятинщині

День працівників освіти на козятинщині

Так, як у Козятинському районі уміють шанувати і вшановувати педагогічних працівників, напевно, не вміють ніде.
Було все: і яскраве свято в училищі, і вітання від керманичів району Олега Оркуші та Віктора Слободянюка, і подарунки від народного депутата України Петра Юрчишина; і проникливі, душевні слова начальника відділу освіти Аліни Діденко, і добрі побажання від голови ради профспілки Олени Старушок.
Відзначили усіх найкращих (подарунки, почесні стрічки та премії від 1000 до 5000 грн.): пенсіонерів, учителів, методистів, директорів та їх заступників, технічних працівників, керівників методоб`єднань та керівників гуртків, психологів та соціальних педагогів. Окремо хочеться відмітити, що у різних номінаціях були нагороджені одинадцять голів первинних профспілкових організацій.
Найкращі слова вдячності висловила Аліна Діденко спонсорам і меценатам, які найбільше допомагали освіті у минулому році (пам’ятні подяки та короваї на чудових українських рушниках).
Дванадцять найкращих вчителів та десять педагогічних колективів (відповідно до рейтингу) були занесені на Дошку пошани відділу освіти Козятинського району.
А які яскраві концертні номери представили на святкуванні гурти «Камертон», «Зірки Арчі», «Новий день», «Зорецвіт», «Дивограй», «Вітерець», «Ан-2», «Мікс», «Отаман»!» та інші творчі колективи. А овації, яку визвав своїм прем`єрним виступом чоловічий хор освіти Козятинщини, міг би позаздрити любий професійний колектив України.
Ну що ж, цим потенціал освіти Козятинщини не вичерпується. Потрібно працювати й надалі, бо попереду нові здобутки, нові звершення, нові святкування і… нові нагородження.


День працівників освіти на козятинщині

День працівників освіти на козятинщині

День працівників освіти на козятинщині