Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Січень 2019 (6)
Грудень 2018 (10)
Листопад 2018 (14)
Жовтень 2018 (11)
Вересень 2018 (9)
Серпень 2018 (6)




» » Відповідь на запитання щодо збереження робочого місця та середнього заробітку для мобілізованих осіб.

Відповідь на запитання щодо збереження робочого місця та середнього заробітку для мобілізованих осіб.

Запитання: на підставі якого нормативного документу за працівниками, які призвані на військову службу під час мобілізації,зберігається місце роботи, посада і середній заробіток?
Відповідь: Законом України від 27.03.2014 року №1169 – VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації» внесено зміни до закону України « Про військовий обов’язок і військову службу», а саме у ст. 39 включено частину другу такого змісту «За громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форм власності».
Статтю 119 Кодексу законів про працю України доповненено частиною третьою аналогічного змісту.