Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Березень 2020 (8)
Лютий 2020 (10)
Січень 2020 (5)
Грудень 2019 (4)
Листопад 2019 (4)
Жовтень 2019 (6)
» » Змагання з кульової стрільби серед жителів та освітян Вінницького району.

Змагання з кульової стрільби серед жителів та освітян Вінницького району.

15 лютого 2020 року в місті Вінниця по вул, Визволення, 2. В тирі Товариства сприяння обороні України пройшли змагання з кульової стрільби серед жителів та освітян Вінницького району.

Організували змагання голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Юсумбелі Р.А., та голова Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки П’ятак М.М.. Відкрив змагання голова Вінницької обласної організації ТСО України Кацай А.О. він не лише привітав учасників змагань, але й організував для них змістовний семінар. Учасники змогли ознайомитись з правилами безпеки під час надзвичайних тситуацій, навичками надання першої домедичної допомоги та з навичками користування різними видами зброї. Кожен учасник міг більш детально ознайомитись, розкласти, зібрати зброю. На змаганнях був присутній та виступив з вітальними словом голова Вінницької районної ради Сітарський С.М.. Суддями змагань були: Гнатенко В.І. та Мандренко В.В.

У змаганнях взяли участь 43 учасника. Серед освітян найкращий результат показала психолог Писарівської СЗШ І-ІІІ ст. Олійник Тамара Володимирівна, яка виграла особисту першість в загальному заліку серед жінок.

Гідні результати показали також вчитель Лука-Мелешківського ліцею Ладанюк І.А. (43 очки); вчителі Маркевич О.А. (Переорська ЗОШ І-ІІ ст.), Жежерун О.С. і Шатківський С.В. (Малокрушлинецька ЗОШ І-ІІІ ст. (по 42 очки). Та жінки-педагоги: Лавренюк Ж.В. (заступник директора з НВР Агорономічненської СЗШ І-ІІІ ст.) та психолог Якушинецького ліцею Васільєва А.В.

Профспілка освітян дякує працівникам Вінницької обласної організації ТСО України за чудові умови та цікаву програму змагань.

Змагання  з кульової стрільби серед жителів та освітян Вінницького району.

Змагання  з кульової стрільби серед жителів та освітян Вінницького району.

Змагання  з кульової стрільби серед жителів та освітян Вінницького району.