![]() Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань: про соціально – економічний стан освіти міста, виплату грошової винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов'язків працівникам закладів, продовження програми по будівництву муніципального житла для освітян, про формування бюджету міста на 2014 рік. Запрошені відповіли на численні запитання профспілкових лідерів. |
|
Категорія: Офіційні документи та повідомлення » Інформація про події
|
![]() |
|
Категорія: Новини членських організацій
|