![]()  До участі в змаганнях було заявлено 11 команд учасників, які змагались в різних видах багатоборств: команди Білозерівської, Вахнівської, Зозівської, Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст., Липовецької ЗОШ-колегіум №1, Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.. №3, Турбівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 , Новоприлуцької - Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ст., Трощанської ЗОШ І-ІІ ст., Косаківської - Турбівської ЗОШ №1 та Староприлуцької спеціальної ЗОШ-інтернат.   Липовецька райрада Профспілки освіти подбала про фінансову сторону змагань, адже фінансовий стимул підштовхує команди до перемог. Для переможців змагань було закуплено кубки, встановлено грошові премії в розмірі: 1 місце- 700,00 грн., 2 місце – 600,00 грн., 3 місце – 500,00 грн., а для переможців змагань з мініфутболу - цінні призи: туристський казан, набір для походу, футбольний м’яч, окрім того усім учасника було виплачено повноцінні добові за усі дні змагань. |
|
Категорія: Новини членських організацій
|
![]()  30 травня на міському стадіоні м. Бершаді відбувся турнір з міні-футболу. Вісім команд загальноосвітніх шкіл району виборювали призові місця, володіння перехідним кубком та чільне місце у загальнокомандному заліку.   Перемогла досвідчена команда Бершадської ЗОШ №3, яка у фіналі переграла футболістів Бершадської ЗОШ №2 з рахунком 3:1. Особливо відзначився капітан команди Валерій Дунаєвський, який забив два голи. Третє місце у команди Бирлівської ЗОШ, яка до цього володіла перехідним кубком. |
|
Категорія: Огляди і конкурси
|