Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Грудень 2019 (1)
Листопад 2019 (4)
Жовтень 2019 (6)
Вересень 2019 (1)
Серпень 2019 (5)
Липень 2019 (2)
» » Вітаємо нову первинну профспілкову організацію.

Вітаємо нову первинну профспілкову організацію.

24 лютого 2016 року відбулися збори трудового колективу дошкільного навчального закладу №11 м. Вінниці, на яких було створено первинну профспілкову організацію. Новостворений дитячий садочок № 11 «Країна мрій» по вулиці Порика, 5, відкрився 30 січня 2016 року.

На збори були запрошені всі члени колективу, брали участь Соловей П.О., голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки та Кобернюк Н.С., заступник голови міської організації Профспілки працівників освіти і науки, які познайомили присутніх з роботою міського комітету, зупинились на проблемних питаннях освітян, над якими працює міський комітет.

На зборах було прийнято рішення про створення первинної профспілкової організації, обрано профспілковий комітет, ревізійну комісію та голову профкому – Пляцок Анну Олексіївну.

Збори також прийняли рішення про приєднання до міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

Як відомо, Вінницька міська влада приділяє велику увагу розвитку освіти, а особливо дошкіллю. В 2016 році за кошти міського бюджету в більш ніж 10-ти дитячих садочках міста планується виконати ряд робіт капітального характеру. Здебільшого в ДНЗ будуть замінювати інженерні мережі, робитимуть ремонт дахів та харчоблоків, оновлюватимуться ігрові майданчики. Найбільший обсяг робіт планується в дошкільних навчальних закладах №77 та №73. Планується відкриття 6 додаткових груп в ДНЗ №73 та № 60.
Також в цьому році продовжиться робота по оновленню дитячих майданчиків у садках, яка стартувала у 2015. Нові ігрові елементи у минулому році було встановлено у ДНЗ №№2, 9, 10, 13, 34. Цьогоріч на них з’явиться ще додаткове обладнання, та розпочнеться оновлення майданчиків у ДНЗ №№18, 24, 28, 43, 47.
Вітаємо нову первинну  профспілкову організацію.

Вітаємо нову первинну  профспілкову організацію.

Вітаємо нову первинну  профспілкову організацію.