Січень 2024 (11)
Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)
Жовтень 2023 (8)

» » КОМАНДА ВИКЛАДАЧІВ ВНТУ — ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ!

Впродовж лютого- березня у Вінниці тривала обласна Спартакіада науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р. а. До програми Спартакіади включено 6 видів спорту — шахи, настільний теніс, плавання, кульова стрільба, волейбол і футзал серед чоловічих команд.
Першими продемонструвати свою професійність і досвід 20-21 лютого вийшли представники команд інтелектуального виду спорту – шахів.

Переможцем змагань стала команда викладачів Вінницького національного технічного університету. Друге місце зайняла команда аграрного, третє – медичного університету, четверте – соціально-економічного інституту міжнародного університету розвитку людини «Україна», п’яте – торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
25-27 лютого у спортивній залі педагогічного університету проводились змагання з футзалу серед чоловічих команд викладачів. У першій грі жереб звів команди аграрного університету і торговельно-економічного інституту, які постійно разом тренуються. Виграла команда торговельно-економічного з рахунком 4:3(але до складу команди входив колишній працівник інституту, що є порушенням). А останню гру ВТЕІ з командою технічного університету зіграв внічию 3:3. Однак, на другий день представник аграрного університету Сергій Войтенко написав протест, який головний суддя Чемпіонатів Геннадій Бочаров задовольнив. За результатами проведених ігор та враховуючи порушення розділу положення про змагання «Учасники змагань» перше місце присудили команді технічного університету, друге місце – аграрному, третє – педагогічному університету і четверте – команді торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

27 лютого у стрілецькому тирі педагогічного університету за програмою Спартакіади проводились змагання з кульової стрільби. У вправі ГП-1 з пневматичної гвинтівки з результатом 77 очок перемогла Жанна Сидоренко — доцент кафедри психології педагогічного університету; друге місце — у Миколи Мельничука, старшого викладача кафедри фізичного виховання педагогічного університету (71 очко); третє місце з результатом 62 очка у Марини Бондар — доцента кафедри економічної кібернетики торговельно-економічного інституту. У вправі ПП-1 з пневматичного пістолету з результатом 82 очка золоту медаль отримав Віктор Романенко – доцент кафедри теорії і методики спорту педагогічного університету, Олена Колос з технічного університету з таким самим результатом (82 очка) завоювала срібну медаль, бронзова нагорода з результатом 77 очок – у В’ячеслава Мирошніченка, доцента кафедри фізичного виховання педагогічного університету.

Перше командне місце зайняли викладачі педагогічного, друге – аграрного, третє – технічного університету, четверте – торговельно-економічного, п’яте – кооперативного інституту, шосте – соціально-економічного інституту міжнародного університету розвитку людини «Україна».
4 березня у плавальному басейні «Авангард» викладачі змагались у плаванні на дистанції 50 м. Перше місце серед чоловіків з результатом 28,80 с і золоту медаль здобув доцент кафедри автоматики та інформаційно-вимірювальної техніки ВНТУ Олексій Бойко, срібну медаль отримав Денис Кулик — викладач кафедри фізичного виховання ВНТУ,бронзову — Максим Перепелиця – викладач кафедри фізичного виховання аграрного університету (30,99 с). Серед жінок з результатом 29,77с. золоту медаль завоювала Ірина Грузевич – викладач кафедри теорії спорту педагогічного університету,срібну — Олена Колос, старший викладач кафедри фізичного виховання ВНТУ (34,2 с.), бронзову - Юлія Паламарчук – викладач кафедри фізичного виховання педагогічного університету (44,39 с). Переможцями змагань у змішаній естафеті 4х50 м вільним стилем стала команда Вінницького національного технічного університету, друге місце – у педагогічного університету, третє – у аграрного.

В командному заліку переможцями стала команда ВНТУ, другою – команда педагогічного, третьою – аграрного університету, четвертою – кооперативного і п’яте місце у торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
5-6 березня у спортивній залі кооперативного інституту проводились змагання з настільного тенісу. Перемогу на змаганнях святкувала команда Вінницького національного технічного університету. Друге місце зайняла команда педагогічного університету, третє – кооперативного інституту, четверте – аграрного, п’яте – медичного університету, шосте – торговельно-економічного інституту, сьоме — «України».
27 березня у спортивній залі медичного університету завершилась обласна Спартакіада науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів ІІІ-VІ р. а. з волейболу. Змагання з волейболу вже традиційно проводились серед змішаних команд викладачів, до складу яких входять чоловіки і жінки. Переможцем цих змагань стала команда викладачів ВНМУ,команда нашого ВНЗ зайняла 5 місце.

За результатами 6 видів спорту команда ВНТУ посіла перше загальнокомандне місце, повторивши минулорічний результат і ще раз довівши, що викладачі і співробітники університету – найсильніші на Вінниччині серед вишів у спортивних досягненнях.
Команда – переможець отримала заохочувальні грошові призи від профкому співробітників в сумі 600 грн.